Ösym Öğrenim bilgileri ve email nasıl değiştirilir

Kamu Personeli Seçme Sınavı, A grubu, B grubu, Eğitim ve Alan hakkında paylaşımlarınızı ve kpss hakkında sormak istediklerinizi buradan paylaşabilirsiniz. Kpss hakkında haber ilan paylaşımları ve iş ilanlarıda bu forumda bulunmaktadır.

Mesajgönderen Ebru_Mm » Çrş Kas 05, 2014 4:30 pm

Merhaba ben ösym sistemindeki e-mail adresimi değiştirmek istiyorum ama bir türlü yapamadım, :roll: nasıl değiştirebileceğim hakkında herhangi bir bilginiz var mı acaba? üyelik bilgileri kısmına geldiğimde güncellemeyle ilgili bir seçenek göremedim :?
Sonra gülüşün geldi aklıma ve içimden dedim ki; yine gelsen yine severim seni...
Ebru_Mm
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: Ösym Öğrenim bilgileri ve email nasıl değiştirilir

Mesajgönderen Kpss-MoD_On » Çrş Kas 05, 2014 4:43 pm

ais.osym.gov.tr/ sitesine girdikten sonra, "Sisteme Giriş" butonuna tıklayıp, kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapıp, adınızın altında yer alan

PROFİLİM
Kimlik Bilgilerim
Adres - İletişim Bilgilerim
Eğitim Bilgilerim
Sağlık Durumu / Engel Bilgilerim
Şifremi Değiştir

Bölümünden email adresi değiştirmek için "Adres - İletişim Bilgilerim" butonuna tıklayarak oradaki "Adres - İletişim Bilgilerimi Düzenlemek İstiyorum" yazan kısma tıklayın, daha sonra açılacak bölümde e-posta adresinizi, isterseniz telefon ve diğer iletişim bilgilerinizi güncelleyebilmeniz gerekiyor.

Bunun dışında ais.osym sisteminde ilgili alanda bulunan bir not var onuda paylaşayım ;)

Profilim menüsü altından adres - iletşim bilgilerinizi güncellediğinizde mevcut başvurularınızdaki adres - iletişim bilgileriniz güncellenmez.
Sınav başvurusunda kullanılan adres - iletişim bilgilerinizi, sınavın başvuru bilgilerini güncelleme süreci içerisinde sınavın 'Başvuru Bilgilerini Güncelle' sayfası üzerinden; sınavın başvuru bilgilerini güncelleme süreci dışında ise ÖSYM'ye dilekçe göndererek güncelleyebilirsiniz.
Kpss-MoD_On
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: Ösym Öğrenim bilgileri ve email nasıl değiştirilir

Mesajgönderen Ebru_Mm » Çrş Kas 05, 2014 4:47 pm

Çok teşekkürler, görememiştim orayı ;) dediğiniz yerden deniyorum şimdi olmazsa artık ösym bürosuna gitmek gerekicek sanırım.

Kpss-MoD_On yazdı:ais.osym.gov.tr/ sitesine girdikten sonra, "Sisteme Giriş" butonuna tıklayıp, kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapıp, adınızın altında yer alan

PROFİLİM
Kimlik Bilgilerim
Adres - İletişim Bilgilerim
Eğitim Bilgilerim
Sağlık Durumu / Engel Bilgilerim
Şifremi Değiştir

Bölümünden email adresi değiştirmek için "Adres - İletişim Bilgilerim" butonuna tıklayarak oradaki "Adres - İletişim Bilgilerimi Düzenlemek İstiyorum" yazan kısma tıklayın, daha sonra açılacak bölümde e-posta adresinizi, isterseniz telefon ve diğer iletişim bilgilerinizi güncelleyebilmeniz gerekiyor.

Bunun dışında ais.osym sisteminde ilgili alanda bulunan bir not var onuda paylaşayım ;)

Profilim menüsü altından adres - iletşim bilgilerinizi güncellediğinizde mevcut başvurularınızdaki adres - iletişim bilgileriniz güncellenmez.
Sınav başvurusunda kullanılan adres - iletişim bilgilerinizi, sınavın başvuru bilgilerini güncelleme süreci içerisinde sınavın 'Başvuru Bilgilerini Güncelle' sayfası üzerinden; sınavın başvuru bilgilerini güncelleme süreci dışında ise ÖSYM'ye dilekçe göndererek güncelleyebilirsiniz.
Sonra gülüşün geldi aklıma ve içimden dedim ki; yine gelsen yine severim seni...
Ebru_Mm
Yeni Üye
Yeni Üye

Dön Kpss Genel Bilgiler, Haberler, İş İlanları

• Forumdan Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir