Memur Haber Siteleri

Memur Haber Siteleri

Kamu Personeli Seçme Sınavı, A grubu, B grubu, Eğitim ve Alan hakkında paylaşımlarınızı ve kpss hakkında sormak istediklerinizi buradan paylaşabilirsiniz. Kpss hakkında haber ilan paylaşımları ve iş ilanlarıda bu forumda bulunmaktadır.

Memur Haber Siteleri

Mesajgönderen gamze_34 » Sal Ağu 26, 2014 11:54 am

Resim

Kpss ve kamu haberleri forum sayfasındaki haberler dışında, kamu ilanları, memur alım ilanları, memur haberleri, personel alımı, meb haberleri, ösym haberleri, kpss ve eğitim haberlerine çok daha kolay ulaşabilmeniz için hazırlanan memur haber sitelerinin derlendiği sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tek bir yerden Ösym, Memurlar net, Memuruz net, Sgk Rehberi, KPSS Cafe, Kamudan Haber, Kamu Dünyası , Kamu Gündemi , Kamu Ajans , Memuriyet Haber, Memurum biz Sitelerinin tüm haberlerine ulaşabilir, bu sitelerin haber bölümlerini kolayca gezebilirsiniz.

Tüm Haberlere göz atmak için tıklayınız; Memur Haber Siteleri
gamze_34
Kpss Delisi ****
Kpss Delisi ****

Re: Memur Haber Siteleri

Mesajgönderen Kpss-MoD_On » Sal Ağu 26, 2014 4:29 pm

Paylaşım için teşekkürler :geek: , tüm kamu haberlerine tek bir yerden bakmak güzel oldu
Kpss-MoD_On
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: Memur Haber Siteleri

Mesajgönderen Ebru_Mm » Sal Ağu 26, 2014 5:05 pm

Teşekkürler mobilden giriyorum ufak tefek sıkıntılar var düzeltebilirseniz sevinirim :oops:
Sonra gülüşün geldi aklıma ve içimden dedim ki; yine gelsen yine severim seni...
Ebru_Mm
Yeni Üye
Yeni Üye

Dön Kpss Genel Bilgiler, Haberler, İş İlanları

• Forumdan Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir