Dekoratif Ürünler Öğretmenliği

Dekoratif Ürünler Öğretmenliği

Ösym Meslek tanıtımları, hangi meslek tam olarak ne iş yapar, hangi eğitimleri dersleri görür, iş potansiyeli nedir ve benzeri sorularınızı ve bu konular hakkındaki tecrübelerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

Dekoratif Ürünler Öğretmenliği

Mesajgönderen gamze_34 » Pzr Eyl 14, 2014 7:01 pm

Dekoratif Ürünler Öğretmenliği
Resim
Dekoratif Ürünler Öğretmenliği Bölümü Meslek Tanıtımı

Dekoratif Ürünler Öğretmenliği Bölümü Meslek Tanıtımı: Bölüm meslek liselerine ve pratik sanat okullarına öğretmen yetiştirir. Mezunlar pratik kız sanat okullarında, halk eğitim merkezlerinde, meslek liselerinde öğretmenlik yapabilmektedirler. Ayrıca Özel kuruluşlarda ve kendi iş yerlerinde çalışabilirler.

Dekoratif Ürünler Öğretmenliği Bölümünün Amacı: Bu bölüm; meslek liseleri, pratik sanat okulları, yaygın öğretim kurumlarına öğretmen yetiştirir.

Dekoratif Ürünler Öğretmenliği Bölümü Dersleri, Ders İçeriği: Bu bölümde Sanat tarihi, el sanatları araştırma yöntemleri, halıcılık, makrome, deri teknikleri benzeri derslerin eğitimleri verilemektedir.

Dekoratif Ürünler Öğretmenliği Bölümü Çalışma Alanları: Dekoratif Ürünler Öğretmenliği Bölümü mezunlarının Meslek Liseleri, Teknik Liseler, Pratik Sanat Okulları, özel kuruluşlarda iş imkanları vardır. Bağımsız çalışmak isteyenler kendi işlerinide kurabilirler.

Üniversite Taban Puanları için -> Üniversite Taban Puanları (Açılan sayfadan istediğiniz yılın Dekoratif Ürünler Öğretmenliği Bölümü üniversite taban puanları na ulaşabilirsiniz.)

Kpss Atama Puanları ve Taban Puanları için -> Kpss Atama ve Taban Puanları (Açılan sayfadan istediğiniz yılın Dekoratif Ürünler Öğretmenliği Bölümü kpss atama taban puanları na ulaşabilirsiniz.)
avatar
gamze_34
Kpss Delisi ****
Kpss Delisi ****
 
Mesajlar: 113
Kayıt: Pzt Ağu 25, 2014 1:20 pm
Konum: İstanbul

Dön ÖSYM Meslek Tanıtımları

 


  • Forumdan Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

cron